skrzynki do wina skrzynka na wino 667 818 281 skrzynka drewniana sklep@vintore.com
Skrzynki Vintore

Urokliwe drewniane skrzynki można wykorzystać w pokoju dziecka - jak?

Nie musisz wydawać majątku, by stylowo urządzić pokój malucha. Skrzynki na wino kosztują już od kilkunastu złotych. Z resztą w domach często w piwnicach leżą i zbierają kurz, czekając na pomysł. Drewniane skrzynki na wino świetnie uzupełnią pokój małego dziecka, jak i nastolatka. Można z nich zrobić wiszące półki, regał, podnóżek, stolik czy po prostu będą służyć do przechowania mniejszych zabawek. Można je również wykorzystać do konstruktywnej zabawy z dzieckiem. Zatem pora odkurzyć drewniane skrzynki bądź ruszyć na polowanie.

Stylowe półki

Półki wykonane ze skrzynek na wino mogą służyć do eksponowania zdjęć, pamiątek, ozdób, ale też zeszytów, długopisów itd. Sprawdzą się podwójne i większe skrzynki do wina- w zależności od tego, jak dużą półkę chcesz zrobić. Taka półka przyda się szczególnie nad biurkiem, można też powiesić ich kilka w różnych konfiguracjach. Możesz kupić skrzynki upominkowe już pomalowane. Dostępne są w różnej kolorystyce. W pokoju dziecka można zaszaleć z kolorystyką, szczególnie jeśli dziecko jest małe. Nastolatek sam może wybrać kolory. Dobrym pomysłem jest również zakup skrzynek niemalowanych i wspólne ich pomalowanie bądź ozdobienie.

Wygodny podnóżek bądź mała pufa

Większe dziecko z pewnością doceni ekstrawagancki podnóżek w swoim pokoju. Zrobisz go niskim kosztem, wykorzystując drewniane skrzynki na wino. Najlepiej sprawdzą się potrójne i poczwórne. Do połączonych skrzynek można dodać kółka dzięki czemu podnóżek będzie ruchomy. Na górę przykleić gąbkę i obić materiałem. Małym dzieciom ze skrzynek do wina zrobisz małą pufę w podobny sposób, a bez obijania materiałem może być to malutki stoliczek bądź stołek. Dodatkowym atutem możliwość przechowywania w skrzynce drobiazgów.

Kreatywna zabawa

Skrzynki na wina są świetnym sposobem na organizację czasu dla mniejszych i większych dzieci. Skrzynie można malować, ozdabiać, przyczepiać do nich różne elementy. Można z nich zrobić też szybko różne rzeczy do zabawy, np. zjeżdżalnię dla autek czy mini domek dla lalek. Małe dzieci lubią wkładać przedmioty do pudełek, by za chwilę znów je wyciągnąć i włożyć. Na skrzynkach namalujesz też różne rzeczy, np. palniki i skrzynka będzie imitację płyty gazowej. Za kuchenkę gazową w sklepie zapłacisz przynajmniej kilkadziesiąt złotych, a za skrzynkę kilkanaście.

Jak widać drewniane skrzynki można wykorzystać na wiele sposobów, szkoda by się marnowały w piwnicy.