skrzynki do wina skrzynka na wino 667 818 281 skrzynka drewniana sklep@vintore.com
Skrzynki Vintore

O firmie

Nasza firma VINTORE istnieje od 1995 roku i mieści się w Górsku koło Torunia. Główna produkcja firmy to są skrzyneczki drewniane, a w szczególności skrzynki na wino i skrzynki do wina. Produkujemy skrzynki do wina z drewna sosnowego i sklejek z drzew liściastych.W ofercie posiadamy skrzynki upominkowe do słodyczy i upominków firmowych z alkoholem. Nadruki, grawerka laserowa to atuty, które z typowej skrzyneczki przeobrażają opakowanie drewniane w inwidualny i niepowtarzalny upominek adresowany od konkretnego ofiarodawcy do konkretnego obdarowanego.Kolorystyka upominków dopasowana do życzeń klienta wykonana przez bejcowanie ekologicznymi bejcami to kolejny atut w promocji swojej marki, produktu, który znajdzie się w skrzynce.

Wieloletnia tradycja wykonywania drewnianych opakowań pozwala nam zaprezentować sie Państwu jako najrzetelniejszy w Polsce serwis opakowaniowy. Jako jedyna firma w Polsce produkujemy drewniane skrzynki upominkowe przez cały rok i mamy na magazynie odpowiednie zapasy do obsługi w okresie świąt Bożego Narodzenia. Skrzynki pakowane są na paletach, w kartony lub pojedyńczo w folię termokurczliwą.

Będziemy dumni i usatysfakcjonowani jeżeli dołączycie Panstwo do grona naszych klientów w zamian oferując nasze zaangażowanie, rzetelne wykonanie terminowość dostaw które przyniosą Państwu prawdziwą satysfakcję z dokonanego wyboru naszej Firmy -lidera w branży opakowan drewnianych.

Serdecznie zapraszam do współpracy z naszą firmą. właściciel Adam Pociot

Siedziba firmy:

Artystyczna Pracownia Upominków VINTORE Górsk, ul. Prosta 12 87-134 Zławieś Wielka

Kontakt
tel. 056 674 17 10