skrzynki do wina skrzynka na wino 667 818 281 skrzynka drewniana sklep@vintore.com
Skrzynki Vintore

Skrzynka z drewna elementem dekoracyjnym

Chcesz odświeżyć przestrzeń wokół siebie, jednak nie wiesz, w jaki sposób to zrobić? Pomocne w tym celu okazać się mogą … Skrzynki, wykonane z drewna.

Opakowanie na wino uzupełnieniem aranżacji

Nasze skrzynki drewniane przypominają nieco te w stylu retro bądź vintage. Ekologiczna, drewniana forma, nadaje im naprawdę wyjątkowego charakteru. Takie skrzynki, w połączeniu chociażby z pięknymi kwiatami bądź schowanym w nie alkoholem, stworzą niepowtarzalny klimat każdego pomieszczenia bądź ogrodu. Nasze skrzynki wykonano z niezwykłą precyzją, zapewniając im naturalny wygląd.  Opakowania do wina idealnie sprawdzą się więc, jako dekoracyjny gadżet wystroju pokoju, przytulnej aranżacji salonu lub kuchni. Jeżeli jesteś właścicielem restauracji bądź hoteliku, możesz nadać tym miejscom nietypowego charakteru i wyrazu w stylu prowansalskim, łącząc je wraz z innymi dekoracjami. Skrzynki do wina staną się charakterystycznym elementem wystroju, który zapadnie w pamięci Twoim gościom i sprawi, że zdecydowanie chętniej będą do Ciebie wracać.

Alternatywa dla plastiku

Jeżeli zdecydujesz się na zakup drewnianych skrzynek, z całą pewnością uzyskasz ciekawą alternatywę do klasycznych pojemników z plastiku. Skrzynki na wino są od nich o wiele bardziej efektowne i będą pasowały niemal do każdego wnętrza. Dzięki ich kształtom, bardzo łatwo jest je przenosić – zatem, bez problemu możesz je przechowywać zarówno w domu, jak i w ogrodzie. A, przy zmianie koncepcji, w prosty sposób umieścisz je w innej przestrzeni. Jeżeli chcesz uprawiać w nich kwiaty, warzywa, zioła bądź owoce, skrzynka z drewna nada się do tego idealnie! Co ważne, skrzynka pozwala również na oszczędność… Miejsca. Po co rozstawiać wszędzie np. butelki alkoholu, kiedy można włożyć je w opakowanie na wino? Wykorzystana w ten sposób przestrzeń wyda się wtedy znacznie bardziej uporządkowana, a Ty nie będziesz martwić się już więcej przestawianiem trunków z kąta w kąt!