skrzynki do wina skrzynka na wino 667 818 281 skrzynka drewniana sklep@vintore.com
Skrzynki Vintore

Idealny pomysł na schowek na biżuterię

Poszukujesz szykownego schowka na biżuterię? A może chcesz podarować komuś prezent właśnie w takiej formie? Zapomnij o tradycyjnych szkatułkach! Na salony wkraczają bowiem ekologiczne, drewniane skrzynki!

Nietuzinkowy schowek na błyskotki

Nasze drewniane wyroby wyróżniają się doskonałej jakości materiałami, z których zostały wyprodukowane. Jeżeli szukasz doskonałego schowka na biżuterię, przyglądnij się bliżej naszym drewnianym skrzynkom. W tak oryginalnym opakowaniu wszystkie Twoje błyskotki będą wyglądały naprawdę doskonale. Z kolei, jeżeli opakowanie ma być prezentem, to na pewno zrobi niesamowite wrażenie na obdarowywanej osobie! Skrzynki do wina są bardzo nowoczesnym pomysłem, jeżeli chodzi o przechowywanie drobiazgów. Okazuje się więc, że opakowania na wino służą nie tylko do przechowywania butelek, ale też innych przedmiotów. W naszym sklepie dobierzesz taką skrzynkę, jaka najbardziej będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Możesz więc wybrać dla niej dowolny kolor, dzięki czemu doskonale skomponujesz pudełko na biżuterię z resztą pomieszczenia. Warto zaznaczyć, że skrzynki na wino są niezwykle gustowne i wręczenie ich w formie prezentu będzie strzałem w dziesiątkę! A może chcesz oddzielić biżuterię w środku opakowania? Produkujemy nie tylko pojedyncze skrzynki, ale też dowolnie dzielone! Zatem, z łatwością odseparujesz naszyjniki od bransoletek i kolczyków.

Oryginalność, przede wszystkim

Pragniesz, by obdarowywana przez Ciebie osoba była zachwycona podarunkiem? Nasze drewniane skrzynki na pewno spełnią wszelakie oczekiwania! To bardzo innowacyjny, a jednocześnie praktyczny prezent, który można wykorzystać do przechowywania właściwie wszystkiego – nie tylko więc alkoholu. Skrzynka do wina gwarantuje zarówno estetykę, jak i przydatność wręczonego prezentu. Skrzynka, wykorzystana jako schowek na biżuterię, stanie się jednocześnie ciekawym elementem dekoracyjnym wnętrza pokoju. Nada mu bowiem naturalny i elegancki wygląd, wprawiając właściciela ozdoby w dobry humor. Tak więc, skrzynka drewniana będzie zarówno praktycznym, jak i niezwykle oryginalnym schowkiem.