Skrzynki na wina, skrzynki do wina, skrzynki na wino, skrzynki do win
skrzynki do wina skrzynka na wino 667 818 281 skrzynka drewniana sklep@vintore.com
Skrzynki Vintore

Skrzynki do wina / Skrzynka na wino

Era papierowych torebek powoli się kończy, zostają one wypierane przez skrzynki upominkowe. Nie bez powodu, elegancka skrzynka odmieni każdy prezent, nadaje się do zapakowanie alkoholu, słodyczy, wyrobów tytoniowych i innych produktów. Na rynku jest dostępnych wiele rozmiarów, kształtów i opcji kolorystycznych, możliwości są więc bardzo duże. Skrzynka może być opakowaniem stworzonym indywidualnie, według naszych preferencji i projektu. Prezent na pewno zyska również na wartości sentymentalnej, jeśli na skrzynce umieścimy grawer z dedykacją. Taki prezent sprawi, że obdarowywana osoba poczuje się wyjątkowo.

Nasza Firma wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów przygotowała specjalną ofertę, w której znajdą Państwo skrzynki upominkowe, bądź gotowe zestawy upominkowe. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów przygotowując skrzynki najwyższej jakości. Do produkcji skrzynek upominkowych i skrzynek na wino wykorzystujemy drewno sosnowe lub sklejkę brzozową. Drewno może zostać w naturalnym kolorze lub zostać pomalowane na wybrany przez klienta odcień. Wypełnienie skrzynek stanowi przyjemny w dotyku atłas lub wióry drewniane, które zapewniają bezpieczny transport zawartości i atrakcyjny wygląd prezentu.

Nasza oferta stale jest powiększana, w trosce o potrzeby naszych klientów. Docieramy w każdy zakątek Europy, współpracujemy z dużymi korporacjami i z klientami indywidualnymi.

Serdecznie zapraszamy!

Najtańsze skrzynki drewniane w Polsce
Najszybszy serwis
Ciągłość dostaw

Vintore oferuje skrzynki do wina, skrzynki na wino, skrzynki na wina, skrzynka do wina, skrzynka na wino, skrzynka na wina, skrzynki upominkowe, skrzynki drewniane.

Skrzynki do wina
Skrzynki do wina
Skrzynki do wina
Skrzynki do wina
Skrzynki do wina
Skrzynki do wina
Przykładowe zdjęcia skrzynek do wina i skrzynek na wino.
Skrzynki do wina
Skrzynki do wina